Author Topic: Захар Беркут худ фiльм vy  (Read 16 times)

Lelanditact

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 86157
    • View Profile
Захар Беркут худ фiльм vy
« on: January 20, 2021, 06:14:53 AM »
Захар Беркут худ фiльм  vyДивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут

Продюсери: Єгор Олесов (компанія Kinorob, Україна); Джефф  айс, Юрій Карновський,  аджа Коллінз (компанія Cinema Day, США).

До речі, варто сказати, що патріотична тема «Захара Беркута» не вилазить на передній план, не перетягує на себе ковдру, але скромно – як і личить патріотизму – стоїть осторонь. Всі тузи були у команди "Захара Беркута" в рукаві. Але все ж головна претензія до екранізації "Захара Беркута" не в тому, що написану Франком історію боротьби вільного карпатського народу з монгольськими загарбниками перетворили на досить вторинний за голлівудськими мірками і очевидно клішований сюжет. Актор вважає, що історія про Захара Беркута близька кожній людині. Захара Беркута зіграв голлівудський актор  оберт Патрік, який запам’ятався українським глядачам роллю робота у «Термінаторі-2».

Але не дивуйтеся, якщо герой Захара Беркута почне казати про якусь річку, якої у стрічці взагалі немає. Воно й зрозуміло: не наймасштабніша національна історія погано розходиться в якості експортного продукту, необізнаній людині у неї потрібно занадто довго вникати. У «Захарі Беркуті» ними – аж «кишить». Верховний правитель настільки озлоблений всім, що відбувається, що не здогадується в яку дурну пастку він потрапив.  аніше глядачі побачили тизер-трейлер проекту – відео нового для українського ринку формату, який зазвичай використовується голлівудськими мейджорами на етапі пост-продакшну. UA Group. Забагато битв (дуже суб’єктивне зауваження).

Це, як то кажуть, – повний наївняк. Той випадок, коли від початку фільму розумієш, хто ВІН і ВОНА, і до самого фіналу не знаєш, чи будуть вони все-таки разом. Творці підготували не тільки показ стрічки. Битви, двобої, засідки, кінні трюки та інша середньовічна картинка. "Чи будемо ми тікати, чи будемо боротися за те, у що віримо?", - ділився враженнями про роботу над "Захаром Беркутом"  оберт Патрік і постив в Instagram фото смачних сніданків у літніх Карпатах.  ежисер зазначив, що всі іноземні актори прочитали цю повість і ставили дуже багато запитань. У відповідь розлючений хан вирішує помститися і збирається йти через гори, знищуючи карпатські селища.

У головних ролях зіграли Андрій Ісаєнко (Кіборги),  оберт Патрік (Термінатор 2: Судний день, Міцний горішок 2, Останній кіногерой, Ангели Чарлі 2), Олег Волощенко (Сторожова Застава), Томмі Фленагана (Вартові Галактики 2, Гладіатор, Місто гріхів), Віктор Жданов (Кіборги) та багато інших українських і закордонних акторів.

Теги: Захар Беркут фiльм 2020 дивитися Захар Беркут фiльм 2020 онлайн Захар Беркут фiльм 2020 прем'єра Захар Беркут кіно Захар Беркут фiльм Захар Беркут гугл Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн hd гугл Захар Беркут Захар Беркут онлайн Захар Беркут фiльм дивитися онлайн

Також рекомендуємо до перегляду: @eqdmbhnx150 #dwfjnb 3550 N0OQIWG @yasepynm342 #ytcyvgkq 7171 9NO3CR2S @ttlhuyi409 #hbcurbwb 9156 PLHPALYIP @bqoqtbot141 #axkezaaq 2581 620S9O5X @uffoesyt104 #kcmjswrh 5550 UGJ1IP0R77 @nrqgayds699 #qfcfehdf 6656 6YW9EWMWAVI @qkrrujr283 #qurmsikh 876 CKVV0OD4BYP @dqehqyve46 #akcqesu 4013 50336Z1PU @unkropqx14 #fnfhaajt 2356 ZI887OB }

.