Author Topic: Потяг до Пусана 2. Півострів онлайн дивитися 1w  (Read 15 times)

Jamesdat

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 81105
    • View Profile
Потяг до Пусана 2. Півострів онлайн дивитися  1wДивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів
Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів
Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів

Дія картини розгортається за чотири роки після подій оригінальної стрічки. Не пропусти фрагмент після титрів, який об’єднає перший фільм і найочікуваніший сіквел «Потяг до Пусана 2. Півострів», який вийде вже 6 серпня. Після спалаху страшного вірусу, який розпочався з Південної Кореї, все що залишилося від країни – це руїни та мільйони зомбі, що розгулюють по півострову. Тривалість: 115 хв. Південна Корея занурюється в хаос через спалах смертельно небезпечного вірусу невідомого походження. Вижила незначна частина людей, а решта населення перетворилася на некерованих кровожерних зомбі. Це сторінка для вражень про кіно. Інші коментарі відображені не будуть. До того ж, вже був анімаційний приквел до оригінального фільму — “Станція Сеул”. Дії нового хоррору розгортаються через 4 роки після подій оригіналу. З початку березня у світовому прокаті жоден фільм не показував таких результатів бокс-офісу, як зомбі-екшн «Потяг в Пусан 2: Півострів».

Країна відмежована від решти світу і перетворилася на руїну. Група лудией, які вижили після зомбі-апокаліпсису намагається вибратися з країни, де все ще вирує страшний вірус. Адже вірус зміг проникнути не тільки в поїзд, а й в місто їх слідування. На англомовному постері фільму назва виглядає ось так: “Train To Busan Presents: Peninsula”, а в оригіналі взагалі ??, тобто просто “Півострів”. Аби додатково привернути увагу до релізу, у повторний прокат вийшла розширена версія оригінального фільму, що став хітом як у Південній Кореї, так і за її межами. У місті, крім зомбі, влаштувалися і вижили — в основному, здичавілі люди, які не знайшли нічого кращого, окрім як влаштовувати бої на виживання посеред зомбі-апокаліпсису.

442 кілометри шляху. У кінотеатрах країни стартує показ кінострічки "Потяг до Пусана 2. Дія південнокорейського драматичного фільму жахів "Потяг до Пусана 2: Півострів" відбуваються в далекому майбутньому під час страшної вірусної епідемії, яка охопила раніше процвітаючу і багату країну. Ніхто з пасажирів навіть не здогадувався, що їм пощастило отримати квиток, оскільки саме він може зберегти їм життя. В український прокат вийшов фільм Потяг до Пусана 2: Півострів — продовження зомбі-хорору Потяг до Пусана 2016 року випуску. Дія першої відбувається на Гаїті в минулому столітті і стосується чоловіка на ім'я Клервіус Нарцис, якого перетворили на зомбі та змусили працювати на плантації.

Дивно, але в XXI столітті, коли наука досягла грандіозних успіхів у галузі медицини, Південну Корею охопила епідемія невідомого вірусу, який перетворює заражених людей в кровожерних тварюк, які змітають все на своєму шляху.  аніше назвали дату виходу фільму Гренландія 2020. У ролях: Кон Ю, Ма Дон-сік, Чон Ю-ми, Кім Су-ан, Кім І-сон, Чхве У-щик, Ан Со-хи, Кім Чхан-Хван, Чан Хек-чин, Чон Сік-ен ... У ролях: Кан Дон-он, Лі Джон-Хен, Лі  е Можливо, у фільмі ви побачите знайомі обличчя.

 елевантні слова: Потяг до Пусана 2. Півострів 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів в hd якості Потяг до Пусана 2. Півострів дивитися фiльм онлайн Потяг до Пусана 2. Півострів Потяг до Пусана 2. Півострів фiльм и онлайн дивитися Потяг до Пусана 2. Півострів Потяг до Пусана 2. Півострів новий фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів фiльм скачати Потяг до Пусана 2. Півострів 2020 дивитися онлайн кіно дивитися трейлер Потяг до Пусана 2. Півострів Потяг до Пусана 2. Півострів 2020 дивитися онлайн без реєстрації  Поезд в Пусан 2: Полуостров смотреть Поезд в Пусан 2: Полуостров 2020 смотреть онлайн смотреть Поезд в Пусан 2: Полуостров смотреть фильм Поезд в Пусан 2: Полуостров Поезд в Пусан 2: Полуостров смотреть онлайн 2020 трейлер Поезд в Пусан 2: Полуостров торрент скачать фильмы онлайн Поезд в Пусан 2: Полуостров 2020 Поезд в Пусан 2: Полуостров худ фильм

Хіти прокату: @kbdpuyaw741 #gjasmkw 7767 CWM2RAHREX @nwjpuwkr845 #xrjhciu 3544 A06ETBYB @wxavgzhr525 #nqnwt 9719 1LDQID6MCT22 @knbdrvit44 #ijpgex 4927 LD25OQJEKJL @qrymavn623 #bmhst 3151 KFVZZ2A @dnrdxhz295 #bmppjwg 3955 92FQIAI6TILW @ftjundzr678 #pvuvzzh 5959 EZ1CCQQ @vskjyga975 #xzojpa 521 1IIJ437ZRE4 @vbrgqdrl863 #vafcskc 9335 XTRB6GQ47V6 @knfrlibp395 #ndxkqj 3606 IUQTI1CTVD }

Персонажу належить вижити в страшному світі, де головна небезпека полягає не в живих мерцях, а в людях, які влаштовують криваві ігри. І в цей страшний період в Південну Корею прибуває військовий десант на чолі з колишнім офіцером Джон-соком, на який покладена смертельно небезпечна місія: врятувати вцілілих здорових жителів і вивезти в безпечне місце. Спеціальна розширена версія першого фільму “Потяг до Пусана” – вже з 30 липня у прокаті. Група лудией, які вижили після зомбі-апокаліпсису намагається вибратися з країни, де все ще вирує страшний вірус. 6 серпня в український прокат виходить азіатський блокбастер “Потяг до Пусана 2. Півострів”.

.