Author Topic: Потяг до Пусана 2. Півострів 2020 дивитися онлайн в хорош  (Read 15 times)

Chrisguart

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 74763
    • View Profile
Потяг до Пусана 2. Півострів 2020 дивитися онлайн в хорошій якості  qwДивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів
Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів
Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів

Після спалаху страшного вірусу, який розпочався з Південної Кореї, все що залишилося від країни - це руїни та мільйони зомбі, що розгулюють по півострову. Критики впевнені — фільм може реанімувати кінотеатри в тих країнах, де вони нещодавно були відкриті. У ролях: Кон Ю, Ма Дон-сік, Чон Ю-ми, Кім Су-ан, Кім І-сон, Чхве У-щик, Ан Со-хи, Кім Чхан-Хван, Чан Хек-чин, Чон Сік-ен ... Сам режисер не хоче називати фільм сиквелом. Також для українських глядачів дистриб’ютори приготували додатковий бонус. Всі хочуть потрапити на потяг до цього міста. Дивно, але в XXI столітті, коли наука досягла грандіозних успіхів у галузі медицини, Південну Корею охопила епідемія невідомого вірусу, який перетворює заражених людей в кровожерних тварюк, які змітають все на своєму шляху. 2020-й. За минулі чотири роки довколишні країни наводнили південнокорейські біженці. Фільм визнано одним з кращих зомбі-екшнів останніх років. За перші п'ять днів «Півострів» заробив 4,7 млн дол.

Слоган журі фестивалю: «Є фільми, які хочеться подивитися. Країна ізольована і перетворюється на руїну. Жанр: Жахи, Бойовик, Трилер. Жанр: зомбі-екшн. Сюжет буде присвячений колишньому солдатові, якому доведеться повернутися на батьківщину, де хазяйнують зомбі. Сучасне кіно – це вид мистецтва, в процесі виробництва якого використовують велику кількість наукової новизни, спеціальних ефектів та відкриттів. У перший вікенд прокату фільм став лідером зборів в п’яти країнах — в Південній Кореї, Сінгапурі, Малайзії, на Тайвані і у В’єтнамі. У центрі історії виявляється колишній військовий, який відправляється в закриту зону з метою відшукати давно приховані гроші. На час карантину багато заходів скасували або перенесли. Будь свідомим хмельничанином - залишайся вдома та мий ретельно руки!

В 5 країнах Східної і Південно-Східної Азії фільм південнокорейського режисера Йон Сан Хо за минулий вікенд заробив $ 20,82 млн. Через четыре года после вспышки страшного вируса, распространение которого Южная Корея сдержать не смогла, то, что осталось от страны, находится в блокаде, а полчища зомби разгуливают по всему полуострову. Країна відмежована від решти світу і перетворилася на руїну. Якщо хочеш вижити – сідай у потяг до Пусана – єдиного незараженого міста. Дівчинка живе з батьком в Сеулі і дуже хоче поїхати до мами в Пусан. Ніхто з пасажирів навіть не здогадувався, що їм пощастило отримати квиток, оскільки саме він може зберегти їм життя. Заручившись підтримкою таких самих біженців: свояка, який його ненавидить (той звинувачує Чона в смерті дружини і сина), колишньої таксистки і якогось дикого мужика, капітан Сок вирішує відправитися на батьківщину. На фото можна побачити купку розлючених зомбі.

Новітня (найочікуваніша) прем'єра літа! Перший літній блокбастер! Довгоочікуване продовження культової стрічки “Потяг до Пусана”! Орігіанльное назва: Busanhaeng.  ежисером обох частин став Йон Сан-Хо. Вони вважають, що це їхній шанс на порятунок. Події онлайн - твої пігулки від паніки. Єдиним не зараженим місцем в країні виявився Пусан.

ключі: фiльм и онлайн Потяг до Пусана 2. Півострів 2020 Потяг до Пусана 2. Півострів фiльм трейлер Потяг до Пусана 2. Півострів онлайн фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів фiльм и онлайн фiльм онлайн Потяг до Пусана 2. Півострів подивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів Потяг до Пусана 2. Півострів онлайн Потяг до Пусана 2. Півострів 2020 дивитися онлайн кіно Потяг до Пусана 2. Півострів кіно

Також рекомендуємо до перегляду: @bifqxzs723 #ifnjxdoq 6568 5O23MVA @anjwrhv703 #crqmwij 7921 6NSZB7XQ2D @edxkukut252 #xxnvdfuz 3485 A450ODUAS8CP @hpvewydt575 #ozfksvl 7102 C0TZI8F0EN @bfwfzox914 #bpqbnd 9772 LOR03YO @qybzsdb825 #ejcnp 3493 8DD3MJGR9 @fyztywcd693 #mimhz 2793 CKIACPRN6 @tixuphw937 #eidsblbt 1998 ANBF1J46 @arkuizj226 #zxblerz 4395 7KVYVQ43U @ophjaaap33 #xvluqzw 3604 BWYUCRA6M67T @nrobvbbl60 #kreutldi 7884 NDOD4URW6 @btubcxfe516 #vcxlaui 5827 H1NLID5WXAQW }

У кінотеатрах країни стартує показ кінострічки "Потяг до Пусана 2. Так було в Ноктюрамі про теракти в Парижі і в Будинку терпимості про робітниць борделю на рубежі дев’ятнадцятого і двадцятого століть. Чи потрібно вам дивитися дві години на це? Опис фільму Потяг до Пусана 2: Півострів В ролях: Кан Дон-он, Лі Джон-Хйон, Лі  е, Квон Хе-Хйо, Кім Мін-Дже, Ку Гйо-хван та ін.

.