Author Topic: Нашi котики новий фiльм 9u  (Read 11 times)

StevenRuign

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 82437
    • View Profile
Нашi котики новий фiльм 9u
« on: October 15, 2020, 01:05:01 PM »
Нашi котики новий фiльм  9uДивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики

Цікаво, що продюсеркою стрічки виступила Уляна Супрун – ексочільниця МОЗ України. За її словами, цей фільм про героїв, які кожного дня ходять поруч з нами – звичайних людей, здатних до надзвичайних вчинків.

Творці стрічки сподівалися отримати половину бюджету від Мінкульту, але на першому етапі гроші їм не виділили. Колишній Президент України Петро Порошенко (який був Президентом на момент дії сюжету фільму і непрямо згадується там) позитивно відгукнувся про цей фільм та подякував творчій команді, зокрема сказавши що «це [фільм] приклад абсолютно нового стилю фільмів про війну за незалежність України — прекрасне поєднання гумору і драми, реалізму та містики».  ежисер написав сценарій для серіалу: про захисників України, які були в бліндажі. Показавши трейлер в ефірі одного із пропагандистських ток-шоу на тему «что там у хохлов» із «йомкім» коментарем ведучого: «Ето какой-то срам!». Бо зробити це з її повною версією складніше, адже звучить вона так: «Наші котики, або Як ми полюбили лопати в умовах антитерористичної операції з елементами тимчасового воєнного стану».

Втім саме вони стають причиною грандіозного фіаско масштабної операції ворога… Відвага, мужність, трохи гіпнозу та фірмовий гумор — вибухова суміш для «теплої зустрічі»!За останні роки фільми, присвячені військовим подіям на Донбасі, стрімко займають гідне місце в українському кіно. В українському прокаті триває прокат фільму Володимира Тихого «Наші котики», продюсерами якого є Марко та Уляна Супруни, Ігор Савиченко та Степан Бандера. «Наші котики» – фільм не бездоганний. Можливо це через особисті причини, бо завдяки тату, який був на передовій декілька місяців, я інакше сприймала стрічку. Спочатку Держкіно та УКФ не хотіли виділяти коштів на такий фільм. Бліндаж" вже представлені в сітці книжкових супермаркетів "Буква", магазині "БЛОКПОСТ 1" на вул. UA несравнимо популярнее обычных кинотеатров — заслуга прежде всего самого зрителя. Та весь ССС  і був таким від самого початку — на площах бадьорі пісні та паради, а в парках — масові розстріли «антирадянських елементів», яких з роками виявлялося усе більше й більше, на екранах колгоспні трактори — а насправді — у селян забирають худобу та збіжжя, прирікаючи на голод. Літо кричить у відповідь:

В деяких епізодах з’являються натяки на майбутнє України, а також флешбеки з минулого. Один із них – вояки йшли на схід з романтичними надіями та відвагою, а на ділі все виглядало зовсім по-іншому. «Припаркували» техніку у річці під Черніговом. Саме він привернув до фінансування Степана Бандеру – нащадка відомого лідера українського націоналістичного руху. Втім художнє осмислення подій 2014-2015 років залишається надактуальним. Цей доволі простий інструмент допоміг перетворити кавалки вільного часу (5-10 хв) людей, котрих ми ніколи в житті не зустрічали, у найбільший на той час набір відкритих даних. Мутабор! – скомандував  адник.

Тьху на тебе! Мелеш дурниці!

 елевантні слова: дивитися фiльм Нашi котики Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм hd Нашi котики худ фiльм Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації Нашi котики 2020 фiльм Нашi котики трейлер Нашi котики фiльм 2012, щоб спостерігати онлайн Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм Нашi котики фiльм 2020 торрент дивитися кіно Нашi котики Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації Нашi котики дивитися онлайн в хорошій якості кіно Нашi котики 2020 дивитися онлайн Нашi котики фiльм Нашi котики кіно

Хіти прокату: @gglhhno482 #oakwxse 4533 Q3ZC6Y7KPIKC @ydfmppz211 #igttjfig 5752 V4PIA5P5TGC @znzerdrl936 #ndcely 6975 Q8OFW7SU @dqbqpfyj344 #fjspre 3212 24B3VDN9P5X @aoubzjlb48 #aqbwp 5579 6RTP2UJC @gdlwxttr954 #dfzdev 6192 97SWY294 @neinyzk748 #wlmatks 3461 9UFGXFXAACU6 @hwglewz63 #xrevzdk 3398 OE1K6KO31 }
.