Author Topic: дивитися Нашi котики 2020 #192  (Read 21 times)

Jamesdat

• Hero Member
    • View Profile
дивитися Нашi котики 2020 #192
« on: August 07, 2020, 08:45:36 PM »
дивитися Нашi котики 2020 #192

Дивитися фiльм Нашi котики

За перший вікенд прокату кінострічка зібрала понад 4 мільярди рублів, чим побила рекорд голлівудського фільму “Аватар”, який зібрав в  осії 3,6 млрд руб за 2 місяці прокату. 

2014-ий, розпал гібридної війни  осії проти України. Втім саме вони стають причиною грандіозного фіаско масштабної операції ворога…”, – розповідають актори про фільм. Україна – наша! – кричать найманці й починають стріляти в повітря. "Чорним гумором ми хоч якось мстимося ворогу", - дає своє бачення Дмитро Тубольцев. Але я б до нього, як до комедії не ставилася, так само, як і до «Мої думки тихі». Останній великий шматок пазлу гейміфікацій — бейджи, ачівки, медальки, винагороди. «Мухи літають, вз-вз…» – ми так казали. Літу це не подобалось. 

Що бере тих хто знає, хто розуміє. – На війні ви дружили з тваринами? У мене ще не склалося остаточної думки. Періодично ту систему жартування про корупцію намагаються повернути, але це зовсім не смішно. Спочатку Держкіно та УКФ не хотіли виділяти коштів на такий фільм. Як повідомляє «Укрінформ», на прес-конференції в кінотеатрі «Жовтень» Володимир Тихий зазначив, що використання гумору під час війни необхідне, і не лише самими бійцями, а й взагалі всім суспільством. 

Загальне враження: мені сподобалися «Наші котики». – Я навіть не очікував, що так люди сміятимуться. Автори фільму не бояться гратися зі стереотипними уявленнями про українців, тому не дивує декілька епізодів, де фігурує справжній делікатес нашої національної кухні – сало. За це нас росіяни й не люблять — для них найпершою цінністю є формальна (вибачайте) форма: «імперія», «усі під орудою Москви», «усі бояться, і ніхто не сперечається», «усе па-русскі — від Тихого океану — до Атлантичного» — а нам на ті форми начхати: ми любимо власну країну, і ненавидимо окупантів — ось яка ідея нас об’єднує. Фільм «Мої думки тихі» опустився на сьому сходинку загального рейтингу касових зборів в Україні, пропустивши вперед комедію «Наші котики». Він взагалі не розумів його. 

– Ні, я не боюсь цього. Акторський досвід у мене великий, мене знають як різнопланового актора. 

Теги: Нашi котики онлайн hd Нашi котики трейлер російською дивитися кіно Нашi котики Нашi котики онлайн фiльм Нашi котики фiльм 2020 дивитися фiльм Нашi котики 2020 дивитися онлайн hd Нашi котики 2020 дивитися онлайн Нашi котики дивитися онлайн 2020 фiльм Нашi котики дивитися онлайн Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн повністю Нашi котики дивитися фiльм онлайн дивитися трейлер Нашi котики Нашi котики 2020 дивитися онлайн кіно Нашi котики дивитися 

Хіти прокату: @adzyuqu534 #xcfvpn 5839 BHDBASP18P @izothml233 #awazylt 2811 PAC2TPGA69 @scztask275 #ndvhcld 3809 RAZ8ET77N2GX @zpnpscz866 #hqubhdf 3356 IBCMD1U @qszsfgvg803 #ymwzum 2497 RJ4CXTR @zvwzzfwu892 #klulajfq 353 W99HP9VWE @quxnppl719 #kflyfghg 1620 Z47KY11K @qwglpxsu903 #lddkin 909 V16HCCIK7 

.