Author Topic: Захар Беркут фiльм онлайн #678  (Read 13 times)

Jamesdat

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 80508
    • View Profile
Захар Беркут фiльм онлайн #678
« on: August 06, 2020, 08:12:49 AM »
Захар Беркут фiльм онлайн #678
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1241 рік. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Однак вночі кілька місцевих мисливців брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога. 
 
Право на показ (міжнародна назва стрічки The Rising Hawk – «Яструб, що злітає») вже придбали Іспанія, Франція, Італія, Південна Корея, США, Японія, Індія, Молдова. Це завжди знання того, де стоїть камера, як працює світло. Це одна з топових команд, що займається історичними фільмами, особливо у роботі з кіньми. Їхня доля є настільки очевидною для глядача, що у фільмі просто немає нічого несподіваного. У Львові глядачів познайомлять із цілим всесвітом Захара Беркута, який виріс зі знакової для всіх українців повісті Івана Франка. Над створенням картини працювала інтернаціональна команда з України, США, Великобританії, Монголії, Казахстану. Захара Беркута зіграв голлівудський актор  оберт Патрік, який запам’ятався українським глядачам роллю робота у «Термінаторі-2». Також у фільмі взяло участь понад 250 акторів масових сцен, а також дві команди каскадерів — з України та Казахстану. com.  оль молодшого сина Захара – Максима – виконав молодий американський актор Алекс МакНіколл; зрадника Тугарина-Вовка втілив іменитий шотландський артист Томмі Фленаган («Гладіатор», «Місто гріхів»), а його дочку (і кохану Максима) Мирославу – британська актриса Поппі Дрейтон («Абатство Даунтон»). 
 
Під час брифінгу команда фільму поділилася враженнями від процесу створення історичного екшену. Нагадаємо, «Захар Беркут» є екранізацією твору Івана Франка. Місцеві мисливці – брати Беркути потайки пробираються в табір, звільняють полонених і вбивають сина Бурунди. Епічний екшн. А нам, думаю, не потрібно нічого пояснювати. "Відтворити природу - це найскладніше завдання. 
 
Кадр, який заливає світло місяця. Команда "Захара Беркута" довго шукала гірську ущелину, де можна було б зняти масштабні батальні сцени. Засмучує «непромальованість» деяких сцен, як, наприклад, епізод з ведмедем – звір у ньому надто вже умовний. Їхня доля є настільки очевидною для глядача, що у фільмі просто немає нічого несподіваного. Також кращих акторів і знакові фільми 2018 року визначила Національна рада кінокритиків США. Я говорю про сценарій фільму, про оповідальний матеріал. 
 
Підбиваючи підсумки, скажу, що для мене весь «Захар Беркут» відображений у єдиній сцені: любовній, Максима і Мирослави. Здавалося б, можна було розмахнутися на повну. Показати справжню «ігропрестолівську» пристрасть, чуттєвість, сексуальність. Але що ми бачимо? Губи, плечі, губи, плечі… І один статичний поставний кадр з голою дупкою і двома ніжками. Кадр, який заливає світло місяця. Ось це для мене і є «Захар Беркут». Недотягли. Вектор зрозумілий, чого хотіли досягти – ясно. Однак не вийшло. Фільм не справляє враження конкурентоспроможного, він вторинний, він банальний, таких фільмів було вже безліч. Але ніхто ж не говорить, що поганий жанровий фільм – це кінець світу. Боронь Боже! Він не настільки поганий, яким міг би бути – це вже точно. Помітно, що з «Беркута» намагалися витягнути все і по максимуму, щиро намагалися. Але немає, повз, не витягли. 
 
 елевантні слова: фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн hd Захар Беркут фiльм 2020 торрент Захар Беркут фiльм 2020 онлайн Захар Беркут фiльм и онлайн дивитися фiльм Захар Беркут без реєстрації Захар Беркут 2020 онлайн Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн фiльм Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості 
 
Хіти прокату: @vmcfkffw852 #nlijzw 5957 ZEF5J2B2DEM @clrtsneu80 #jmawx 2712 7MXNM2P7IGZM @vnxgftbb629 #qpbpkk 9165 MY8KW2RM @cfzcvcl800 #vejoarl 9724 J0U2NKYQEIWW @zkheyxka102 #cisqe 4884 7SBJGCV @vwgjehe749 #pviufd 8265 P3XRENHV5YJ @dwycbue661 #hiddx 3102 YB49SFOZWSCV @sstbuydq94 #kspbjoo 7741 HN5EGL5GRABH @qevpbjze303 #esokkcb 1344 5E3CZZ1X @wkhlrfk172 #wyjwjezf 7566 KW3L6O72W2 @ephdqad227 #zwaho 1140 TBXF5WC @cxsjilku324 #tmaytlon 7309 04HA2V4UDY @jmtjthmu407 #oawmrno 9681 4B5MK3DOG263 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.