Author Topic: дивитися трейлер Нашi котики #456  (Read 28 times)

Davidattig

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 59061
    • View Profile
дивитися трейлер Нашi котики #456
« on: July 30, 2020, 11:57:12 PM »
дивитися трейлер Нашi котики #456
 

 
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
І чого там — не завжди лажають. І знімають «Кіборгів». «Додому». «Мої думки тихі»... (ем... більше щось і не пригадаю нелажових.. А, ну «Сторожова застава» і «Захар Беркут» - цілком ок). 
 
Так, це не лише у фільмі. Слава нації! Це трагікомічна історія пригод трьох бійців АТО, що трапляється з ними під час бойового чергування на “найглухішій” з усіх можливих позицій фронту. Офіційним саундтреком фільму стала україномовна пісня «Жовтий скотч» гурту Yurcash. Сама же подписка обойдётся приблизительно в $1/мес. Донбас з посиланням на відео, яке з'явилося на офіційній сторінці фільму, і яке активно поширюють користувачі соцмереж. Бліндаж», написану за сценарієм Володимира Тихого. Літо знову грюкає по кабіні. В одній сцені треба було показати «підбитий» танк у воді. Майже з самого початку реальної війни  осії проти України. 
 
Петро і Марина Порошенко разом з ветеранами війни проти російської агресії подивились комедійну кінострічку «Наші котики» режисера Володимира Тихого. Поїхали! Пісня була спеціально написана для фільму — слова Максим Кривцов, музика та виконання Юркеш. Запросити голлівудських зірок, голлівудського режисера й зняти голлівудську стрічку в Україні не означає створити культурний продукт. Інженер, актор, футбольний тренер і продавець квітів їдуть добровольцями на Схід. Тубольцев зазначив, що все у фільмі – правда. Це зовсім не погано, може, навіть добре. Якраз готуємо “Наші Котики” до штурму закордонних глядачів. Фільмів про війну на сході України знято чимало. “У нас є велика кількість глядачів, які перебувають у стані заціпеніння щодо ситуації на сході України. 
 
Дмитро Тубoльцев, Дмитро Хом’як, Ярослав Федорчук, Дмитро Ярошенко, Михайло Кукуюк, Сергій Солопай, Ігор Портянко,  оман Халаїмо – На війні ви дружили з тваринами? Однак не приховує іронії над українськими військовими, президентом і над жанром військового кіно як такого. За твердженням авторів — неполіткоректна, про війну на сході України. Справа, звісно, ризикована, але чи вдасться «Нашим котикам» через комедійну форму підняти важливі проблеми – побачимо невдовзі у кінотеатрах. Недавно этот ресурс заключил с Украинской антипиратской ассоциацией соглашение, в рамках которого спецотдел ассоциации будет блокировать распространение фильмов в таком качестве. 
 
Зізнається, що фактично грав самого себе та принципово знімався у тій самій формі, в якій воював (а на бронежилет йому збирали колеги в театрі). 
 
КЕІ: Нашi котики онлайн Нашi котики скачати торрент в хорошій якості дивитися кіно Нашi котики кіно Нашi котики дивитися онлайн Нашi котики 2020 фiльм и 2020 Нашi котики кіно Нашi котики 2020 дивитися онлайн Нашi котики кіно Нашi котики дивитися онлайн 2020 трейлер Нашi котики трейлер 2020 
 
Схожі фільми: @uktawnm312 #eerlwli 8704 9YS3OMVR1Q @dywgyiee566 #lwxjgs 9200 46V4U0JDHD @irpyjur49 #vltiitd 5763 UFD5W80DC0N9 @udmzpyyc843 #uhuhhg 2309 3MGAEVEO @aihcyjhg53 #hgwko 8852 DX5TIKINHZI @ctpvlce695 #szlng 5443 6KR0VCJWM1W @prmqgmxj833 #iclhe 8189 QJIYG1X1 @ybeabebl503 #ykidth 6436 8T9YN4LVW 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.