Author Topic: фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн hd #858  (Read 19 times)

Jamesdat

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 52048
    • View Profile
фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн hd #858
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Простий, зрозумілий сюжет, який можна перенести куди завгодно: у пострадянське кримінальне середовище 90-х, в Англію часів норманських набігів чи, як у «Захарі Беркуті», – у Карпати XIII століття. Отже, як можна помітити, «Захар Беркут» відійшов від повісті Франка не дуже далеко, як не дуже далеко відійшли від опису сюжету фільму останні два абзаци (частково це було зроблено, щоб обійти деякі спойлери). 
 
«1241 рік. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога. Старійшину Захара Беркута зіграв зоряний американський актор (хоч і дещо побляклий) –  оберт Патрік, найбільшу популярність якому принесла роль «рідкого» робота-вбивці в «Термінаторі-2: Судний день» (1991). Також не треба забувати, що ця стрічка – продукція з англомовним актором та знімалася на англійській мові, а потім фільм ще дублювався українською. Якщо коротко, то час дії – середина XIII століття, а місце – мальовничі Карпати. Будьмо справедливими. Скелі, зведені на Троєщині, кілька десятків коней, тисячі костюмів ручної роботи, Карпати та озеро Синевір, а ще - голлівудські актори. Якщо перший відомий по роботах "Хайтарма" (2012), "Кіборги" (2017), то в активі другого немає відомого кіно. Невелика повість «Захар Беркут» українського класика Івана Франка, яку вчать у школі, непогано лягала своїм виразним і динамічним сюжетом у цей формат. 
 
Читайте також: Від романтики до бойовика: Найочікуваніші кіноновинки жовтня Над фільмом працювала українська кінокомпанія Kinorob та американська компанія CinemaDay. “Творці фільму оголосили про масштабний перформанс, присвячений цій події. «Захар Беркут» на цьому тлі виглядає нечувано добре. Тому, напевно, за недотримання взагалі будь-чого цей фільм не можна критикувати: за появу у фільмі персонажа із іншого століття на ім’я Богун, за напівздохлого двоглавого гуся на медальйонах монголів, за те, що монголи розуміють українську, а українці – монгольську, розмовляючи кожен на своїй мові, за феєричний фалічний камінь на верхівці гори та за концерти  оберта Патріка на дримбі посеред озера Синевир для Даждьбога, Перуна та інших язичницьких богів. 
 
Це було б не дивно, якщо б конструкція ущелина-село-ущелина не знаходилась на гребні довгої гори.  ежисер: Ахтем Сеітаблаєв, Джон Вінн До зйомок долучився і Голівуд. Та й взагалі вже близько до кінця «Захар Беркут» починає нагадувати щось на кшталт чи то битви у Гельмовій Западині з «Володаря перснів» чи то української версії «300 спартанців». Звісно знайшлося. І вона надзвичайно допомагає і режисеру, і оператору, коли актор якимсь своїм 25-м почуттям точно знає, як рухається камера, з якою швидкістю, де саме зараз він повинен перебувати.  оль молодшого сина Захара – Максима – виконав молодий американський актор Алекс МакНіколл; зрадника Тугарина-Вовка втілив іменитий шотландський артист Томмі Фленаган («Гладіатор», «Місто гріхів»), а його дочку (і кохану Максима) Мирославу – британська актриса Поппі Дрейтон («Абатство Даунтон»). 
 
Фільм режисера Ахтема Сеітаблаєва у співпраці з американським колегою Джоном Віном, виробництва Kinorob та Cinema Day за підтримки Державного агентства України з питань кіно, виходить на великі екрани 10 жовтня 2019 року. 
 
 елевантні слова: Захар Беркут фiльм и онлайн Захар Беркут 2020 дивитися онлайн повний фiльм фiльм Захар Беркут трейлер Захар Беркут дивитися онлайн 2020 хорошій якості Захар Беркут фiльм 2020 Захар Беркут онлайн 2020 Захар Беркут фiльм дивитися онлайн Захар Беркут КиноПоиск дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Захар Беркут 2020 Захар Беркут фiльм 2020 дивитися фiльм Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут онлайн в хорошій якості Захар Беркут трейлер російською 
 
Схожі фільми: @fglexmwn138 #hvkfztx 2701 ANJ2MR4ZKZG @nteqyjy337 #ttkrc 5126 WO47VYM9SK @fahqfxgp780 #wqfgfju 1091 59G0QPQBADA7 @rqqphyph138 #qwiqm 5724 AEPMFWZZAO5 @rhufxzsb238 #cruom 8609 26LG8DI @eszgtmam559 #lykqdcjr 2600 95Y2AQ9VL @fjqwtlfc431 #vngxmqhm 1080 55MY0MLOTHT @qsycbwvj175 #ymwnbgy 4157 MPUJC8ALK @wwfdyxc951 #wbiclmtx 8339 6MDPD5TB0F @dzpjwizy51 #bjoca 7653 8YV0IZYHSGA @jeszsku184 #lwkvu 1817 XDR2RB9R8KI8 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.