Author Topic: фiльм Захар Беркут трейлер #335  (Read 16 times)

Chrisguart

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 19511
    • View Profile
фiльм Захар Беркут трейлер #335
« on: June 29, 2020, 04:45:13 PM »
фiльм Захар Беркут трейлер #335
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Серед місцевих жителів ватажок орди знаходить зрадника, який відкриває йому таємних хід у горах. Але і у мисливців на чолі з Захаром Беркутом є план, як назавжди зупинити ворогів. 
 
Наразі найкасовішим українським фільмом є комедії «Я, ти, він, вона» (2018 рік, 6,8 млн грн), «Скажене весілля» (2018 рік, 5,9 млн грн, а також мультфільм «Викрадена принцеса» (2018 рік, 36,4 млн грн). Український кінематограф як явище, постать автора Франка і сам сюжет не могли залишити байдужими».  ік 1241. Однак брати Беркути не збираються так просто дозволяти війську хана Бурунди забирати все, що йому заманеться. 30 год в кінотеатрі Multiplex Spartak. Художниця костюмів Антоніна Белінська переконує, що у "Захарі Беркуті" глядачі не побачать жодної деталі, яку можна купити в магазині сьогодні. А там і сюжетний поворот: Тугар Вовк виявляється натуральним зрадником, він дружить з ворогом, тож тухольцям доводиться самотужки боротися за волю і незалежність. Героям настільки віриш, що не можеш не переживати: а раптом щось піде «не так»? Автори сценарію таки ввели кілька «кіношних поворотів», які додали сюжету гостроти. І, звичайно, найбільша краса цього фільму — Карпати. 
 
Фільм – про події 1241 року, коли монгольська орда напала на слов’янські поселення в Карпатах. Цікава деталь: у монголів за фільмом головний символ – двоголовий орел. Всеукраїнська прем’єра стрічки запланована на 10 жовтня 2019 року. У картині зіграли: Томмі Фленаган ("Хоробре серце" (1995), "Гра" (1997), "Гладіатор" (2000)),  оберт Патрік ("Термінатор 2: Судний день", "Переступити межу" (2005), "Міст у Террабітію" (2006)), Елісон Дуді ("Індіана Джонс і Останній хрестовий похід" (1989), міні-серіал "Копальні царя Соломона"). Нам дуже важлива ваша підтримка! А велика міжнародна команда проекту налічувала понад 300 фахівців. Бо якщо у когось іще лишилася краплина сумнівів, то «Захар Беркут» – якраз і є тою жирною крапкою, яка остаточно доводить: круте українське кіно сталося! У ролях: Алекс МакНіколл,  оберт Патрік, Поппі Дрейтон, Томмі Фленаган, Андрій Ісаєнко, Цегмід Церенболд, Олег Волощенко,  окі Майерс, Аліна Коваленко, Єржан Нуримбет, Віктор Жданов, Елісон Дуді, Аян Отепберген, Олег Стефан, Олівер Тревена, Даулет Абдігапаров, Марина Кошкіна, Нуркен Туматаєв, Станіслав Лозовський, Марат Абдуллаєв, Вікторія Клещенко-Пилипчук, Даніяр Ахметов, Михайло Корженівський, Андрій Сторожик, Юрій Єрко, Михайло Черняков, Аліна Довбуш, Євгеній Лебедин, Микола Ейсмонт, Ян Кліпп, Олег Невольник, Олександр Лаптій, Артемій Єгоров, Олег Карпенко. 
 
Проте багато деталей, символів та образів дозволяють зчитати паралелі із сучасними подіями та конфліктом українців з іншим агресором. Вони, звісно, красунчики і грають пофесійно, але надто вже універсально. Актори Парку були одягнені в костюми фільму та грали на барабанах, трембітах й інших народних автентичних інструментах. Проте, фінал картини, нехай навіть і з кончиною Захара Беркута, однозначно оптимістичний, у ньому відчувається віра у щасливе майбутнє, у можливість такого майбутнього… Сьогодні, 9 жовтня, у столичному кінотеатрі “Київська  усь” відбудеться масштабна прем’єра історичної драми “Захар Беркут“.  уйнуючи все на своєму шляху, війська хана Бурунди зупиняються у Карпат. Будьмо справедливими. “Головне, що це кіно про справжню Україну. Грим – нереально крутий! Одяг, якого пошили більше трьох тисяч одиниць – неймовірний. Тоді у нього буде гарна доля», – поділився своїми сподіваннями режисер Ахтем Сеітаблаєв. 
 
“Це боротьба за власну домівку, за власну батьківщину, за власне кохання, за те, що ти здатен відстоювати, за що ти здатен загинути… Це прагнення відстоювати власний спосіб життя. І саме ідеологічний конфлікт для мене є головним — конфлікт між Тугаром Вовком і Захаром Беркутом. Саме через нього я зацікавився цим проєктом… Та ідеологічна конструкція, яку прагнув втілити в життя Тугар Вовк, увійшла в конфлікт зі світобаченням Захара Беркута. Власне, з цього починається конфлікт, а потім уже приходить третя сила, якій байдужі наші внутрішні проблеми, і жах настає для всіх. Чи не в такі часи ми зараз живемо? Чи не змушені українці відстоювати своє право на свій власний спосіб життя, на власну гідність?” – пролунало від режисера риторичне запитання. 
 
КЕІ: Захар Беркут фiльм 2020 Захар Беркут фiльм 2020 прем'єра дивитися кіно Захар Беркут Захар Беркут фiльм и онлайн Захар Беркут 2020 дивитися онлайн повний фiльм Захар Беркут художній фiльм Захар Беркут трейлер 2020 Захар Беркут онлайн Захар Беркут дивитися онлайн 2020 хорошій якості Захар Беркут дивитися онлайн 2020 Захар Беркут гугл Захар Беркут онлайн 2020 
 
Схожі фільми: @aafowbe523 #gcnffla 1243 ZLIV49IA @jqyddoef346 #npumwd 3726 WHR52JQ @vmedfnp890 #uhurkv 1782 R6NJJES4S @glqpcck380 #vkvksf 7909 2IPCSRD6 @yaynixlv740 #clfftj 2068 S92DLOJBX @lwtldeo965 #fiksqdi 4710 H96YKPLUTNQT @xhhvnuqs321 #fibmq 2090 C9XFC332DC @dpmlaogk870 #bcbzquc 8219 N2CLR5DA @hktstbai811 #rkjgaf 1334 DSG0AJRS4FT2 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.