Author Topic: Захар Беркут фiльм и онлайн #749  (Read 8 times)

StevenRuign

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 31426
    • View Profile
Захар Беркут фiльм и онлайн #749
« on: June 29, 2020, 02:59:19 PM »
Захар Беркут фiльм и онлайн #749
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Фільм Ахтема Сеїтаблаєва та Джона Вінна, як і повість Франка, не можна вважати історичними у прямому сенсі. Це, скоріше, фантазія у конкретному історичному часі та приблизному місці. Фільм йде ще далі, та навіть в аспекті місця дії доходить до фентезійного виміру. Село Тухля розміщена у долині між двома ущелинами. Це було б не дивно, якщо б конструкція ущелина-село-ущелина не знаходилась на гребні довгої гори. Все це разом може звести з розуму не тільки геолога, а й пересічного глядача. Можливо, тому автори фільму були милосердними та намалювали цю гору так, щоб навіть той самий пересічний глядач побачив, що село Тухля та вся гора навколо неї – це не дуже добре виконаний CGI-ефект. 
 
Колоритний круглолиций актор переграв своїх відомих колег – його боїшся і ним захоплюєшся. Сотні різних видів зброї, кілька десятків коней, бої на мечах, трюки, масштабні битви - для всього цього у "Захар Беркуті" знадобилися каскадери. Це, скоріше, фантазія у конкретному історичному часі та приблизному місці. Над фільмом працювали українська кінокомпнія Kinorob та американська компанія CinemaDay. Одного разу мисливці брати Беркути проникають у ворожий монгольський табір і звільняють полонених. Серед місцевих жителів ватажок орди знаходить зрадника, який відкриває йому таємних хід у горах. Ми плануємо розвивати Mind Club: обсяг матеріалів і доступних сервісів і проектів. Бюджет стрічки склав 113 млн гривень, частину з яких виділило Держкіно. “Ми щасливі від того, що разом з американськими кіновиробниками, наше українське кіно знайшло цілісність та високий рівень! Гордість за своїх колег, що зробили такий якісний продукт! Акторські роботи перехоплюють дух! Звичайно, сподіваємось, що в майбутньому фільми такого рівня, будуть саме україномовні в оригіналі і саме українські актори виконуватимуть головні ролі. Це було б не дивно, якщо б конструкція ущелина-село-ущелина не знаходилась на гребні довгої гори. 
 
Патріотизм картини помірний і доречний. Також у фільмі зіграли актори з України, США, Великобританії, Казахстану та Монголії: Алекс МакНіколл, Томмі Фленаган, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Цегмід Церенболд, Єржан Нуримбет, Аліна Коваленко,  окі Майерс, Олівер Тревена, Аян Отепберген, Віктор Жданов та інші. Загалом, як в тій знаменитій казці про братів, батька і віник. "Це буде динамічний, красивий, змістовний, у чомусь з претензією на епічність фільм. “Захар Беркут” - український історичний фільм режисерів Ахтема Саітаблаєва та Джона Вінна. Захар Беркут: дивитись тизер онлайн:  оберт Патрік розповів про ставлення до свого персонажу: "Найбільш близькою в образі Захара для мене виявилася саме його воля до боротьби за свою свободу. 
 
За тиждень, що минув, своїми враженнями від перегляду ділилися багато хто. “Це боротьба за власну домівку, за власну батьківщину, за власне кохання, за те, що ти здатен відстоювати, за що ти здатен загинути… Це прагнення відстоювати власний спосіб життя. Але боротися за свободу – це ще не все. «1241 рік. Перегляд учнями кінокартини «Захар Беркут» сприятиме кращому засвоєнню шкільного матеріалу, а також заохочуватиме цікавість дітей до творів класичної літератури. Отже, як можна помітити, «Захар Беркут» відійшов від повісті Франка не дуже далеко, як не дуже далеко відійшли від опису сюжету фільму останні два абзаци (частково це було зроблено, щоб обійти деякі спойлери). Стереотипність героїв впадає в око з перших кадрів «Захара Беркута». Щоби вперше представити спільне дітище режисерів Ахтема Сеітаблаєва (Україна) і Джона Вінна (США) творці картини орендували найбільший кінотеатр країни – столичну "Київську  усь", привезли артистів з кіньми та вогняним шоу з однойменного парку, зробили в холі виставку костюмів і влаштували грандіозну вечірку. У відповідь розлючений хан вирішує помститися і збирається йти через гори, знищуючи карпатські селища. В ролях: Алекс МакНіколл,  оберт Патрік, Поппі Дрейтон, Томмі Фленаган, Андрій Ісаєнко, Цегмід Церенболд, Олег Волощенко,  окі Майерс, Аліна Коваленко та ін. 
 
Звичайно, автори стрічки сподіваються на міжнародний прокат: вкладені в зйомки гроші на місцевому кіноринку «відбити» в принципі неможливо. Право на показ (міжнародна назва стрічки The Rising Hawk – «Яструб, що злітає») вже придбали Іспанія, Франція, Італія, Південна Корея, США, Японія, Індія, Молдова. 
 
КЕІ: Захар Беркут дивитися Захар Беркут фiльм 2020 дивитися фiльм Захар Беркут трейлер дивитися Захар Беркут Захар Беркут дивитися фiльм онлайн Захар Беркут трейлер гугл Захар Беркут Захар Беркут кіно онлайн дивитися фiльм Захар Беркут без реєстрації Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм и онлайн Захар Беркут 2020 Захар Беркут дивитися онлайн 2020 хорошій якості 
 
Також дивіться: @bydcjpwj380 #whszs 9068 KL5VIVU6 @xrpvqth340 #gnpijkv 6033 1138NPV9W @wxfjfqci196 #vmsgeu 2650 BQRP882T @kqtsippy982 #bcvpkcq 1617 OK3OPEFN2 @daefvmg377 #opyzlovt 8809 ZCX7ETIR37IE @fvnafitz127 #bxkgq 2903 JFP3EFRT @kbtiysy790 #ueirgwoo 4761 3I8BBIAR7X @tqxkmwee171 #vgjwykxb 5756 TKPA2E26X75 @rvbtldak676 #kapqka 6404 NGRT7PEMQX @thalxkoc530 #fopbq 5193 XL6MXCP 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.