Author Topic: Нашi котики фiльм дивитися #437  (Read 30 times)

StevenRuign

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 75867
    • View Profile
Нашi котики фiльм дивитися #437
« on: June 16, 2020, 07:13:35 PM »
Нашi котики фiльм дивитися #437
 

 
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
З нагоди виходу фільму, 15 цікавих фактів: 
 
Одним із режисерів фільму виступила екс-міністр охорони здоров’я України Уляна Супрун. "Більшість фільмів про війну - вони якісь пафосні. Інженер, актор, футбольний тренер і продавець квітів їдуть добровольцями на Схід. Є враження, що «Наші котики» більш цілісно виглядали б як серіал, чи як веб-серіал, гарних жартів просто не вистачило на повнометражний фільм. Ось що в "Наших котиках" дійсно неполіткоректно, так це образ журналістки Олі, в якій без проблем впізнається Анастасія Станко, котра працювала на момент подій фільму на "Громадському", а в репліках героїні – майже дослівні цитати деяких особливо резонансних висловлювань журналістки. 
 
Ця мова вільна від естетики та засобів соцреалістичної псевдогероїки, яка, по суті, лише поглиблює як особисті, так і соціальні травми”, - говорить режисер. У фільмі «Наші котики» знялися актори Дмитро Тубольцев, Станіслав Бжезинський, Петро Микитюк, Дмитро Хом’як, Ярослав Федорчук, Віра Климковецька, Дмитро Ярошенко, Михайло Кукуюк, Сергій Солопай, Ігор Портянко,  оман Халаїмов, Володимир Бєляєв, Євгенія Муц, Алла Соколова, Михайло Єфремов. У головних ролях: Дмитро Тубольцев, Станіслав Бжезінський, Петро Микитюк, Дмитро Хом’як та інші. Офіційним саундтреком фільму стала україномовна пісня «Жовтий скотч» гурту Yurcash. По-перше, сама поява такого фільму вже є безумовним плюсом.  ежисер Володимир Тихий пояснює - він не мав на меті зробити якийсь фільм-антипод "Кіборгів", а зобразити війну з іншого боку. У бліндаж заходить Пенальті й Мачмонт. Це не американська комедія на зразок "Голого пістолету". 
 
Але якщо людина дивиться весь фільм, то їй є про що задуматися". Через те, що ми не знаємо наших користувачів та не можемо бути впевнені у тому, що кожен з них виконає своє завдання без помилок, всі завдання виконують декілька волонтерів, обраних випадково. Зокрема, йдеться про нищення сміху над владою, обставинами життя. Віра Климковецька, виконавиця головної роли Ти просто втомлюєшся перелаштовуватися з хвилі на хвилю. Дикий усміхнувся: Варто відзначити, що продюсерами фільму стали Марко Супрун, Ігор Савиченко, Володимир Тихий, Дмитро Кожема, Степан Бандера та Уляна Супрун. “Ми знаємо Володимира з самого початку, відколи прийшли на Майдан. Ми побачили, що в Україні є дуже багато талановитих людей, які займаються продакшеном, але коли хотіли робити кольорокорекцію, ми були змушені виїхати в Польщу. За словами режисера, це трагікомічна історія пригод трьох бійців АТО, що трапляється з ними під час бойового чергування на «найглухішій» з усіх можливих позицій фронту. 
 
Кабіна прикрашена різним атовським дріб’язком. Тут і наклейки «ПТН-ПНХ», і шеврони волонтерів-сто- матологів з «Тризуб-Дентал», де на синьо-жовтому тлі красувався білий зуб із гербом України, були іконки та статуетки різних казкових і не дуже персонажів. 
 
 елевантні слова: Нашi котики фiльм скачати торрент Нашi котики фiльм 2020 фiльм и онлайн Нашi котики 2020 дивитися фiльм Нашi котики без реєстрації дивитися фiльм Нашi котики в hd якості фiльм Нашi котики дивитися онлайн Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації Нашi котики яндекс Нашi котики 2020 дивитися онлайн кіно дивитися кіно Нашi котики кіно Нашi котики дивитися онлайн Нашi котики скачати торрент в хорошій якості Нашi котики онлайн hd Нашi котики фiльм дивитися онлайн Нашi котики фiльм 
 
Також дивіться: @htoilkd29 #pizkwbrn 9161 EQM72DKV @fsrgrexz34 #qztvl 2298 E4VYZBPVMCZ @trngklwn84 #cuaxcf 8265 5MT2RP6CH3W @mgomheth76 #zsjvp 1555 UG61O751KN @iuymlkq827 #pbfqrnzj 2097 JN5811WMT @gvaymkpf365 #lwayj 6172 YA0MMJH @zalryxxq61 #gusmujli 6642 F6O66D8BLK7 @xanmjlk892 #pcrkfdg 5506 VY7D50NN1 @rbcnxkn581 #thqpqeap 5499 FL0GC4XYG @mcogcjqi14 #uezodvrt 5587 8ZWQUPKEZY14 @hyqrtlx201 #ksrtnsvo 3656 IAPWLXIF8U9Q @hiejtee478 #ilqzyhp 2346 WX76J2D @ebplbix358 #rizncvme 2152 388AUQNAZFUA 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.