Author Topic: Нашi котики онлайн в хорошій якості #702  (Read 18 times)

Chrisguart

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 85590
    • View Profile
Нашi котики онлайн в хорошій якості #702
 

 
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Як не кумедно, але одна з найбільших проблем у нас була саме з назвою. Внутрішня назва проекту була «Котики» (або ніндзя-котики, що виникають нізвідки, роблять добро та зникають). Навіть після декількох виснажливих брейнштормів ми не придумали нічого краще. Так і залишилися котики котиками. Вже за цією назвою було розроблено логотип, брендинг та айдентику веб-сайту, відповідно всі ачівки в нас теж з котиками і мають «котячі» назви. Та й сама назва вийшла доволі вдалою. Вона гарно працює у різних закликах до користувача: будь котиком, допомагай, віддай котиків добрим людям на добрі справи тощо. Внутрішня ігрова валюта теж стала «котиками» замість гривень. 
 
Найбільше гумор нас рятував, коли ми поверталися назад, тому що завжди відбувалися якісь веселі історії… Це внутрішній захист від того, що ти бачив”, – розповів Тубольцев. Про це повідомляє російське видання “Чечен-прес”. Залежно від того, за ким Смерть приходить, вона міняє образ. Скоріше за все, я не потрапила у цільову аудиторію «Наших котиків», але це не означає, що фільм не вартий уваги. «Патріотична неполіткоректна комедія» — саме таке гасло має фільм, знятий режисером Володимиром Тихим. Вона як елемент жартів була притаманна тому ж таки радянському суспільству, таким чином її приймали, робили природною, з неї сміялися. 
 
Саме Дмитро під час прес-конференції після фільму казав, що надто серйозні стрічки, присвячені війні, роблять не дуже корисну справу. Так, «Ксеня» більш легковажна, але й більш рівна щодо гумору. За цими героями справді цікаво спостерігати, бачити їхню еволюцію та дорослішання на війні. Також у картині знімались Станіслав Бжезинський, Віра Климковецька та ще один львівський актор Ярослав Федорчук. Наші хлопці потрапляли й потрапляють в полони. Соціальний, культурний запит, бажання побачити себе справжніми ніщо не може вбити, бо це здоровий момент. 
 
Кіноповість “Наші Котики” скоро з’явиться у книгарнях. Ми почитали, нам дуже сподобалося, і я, і Стефко сказали Марку: ми мусимо зробити цей фільм!” – усміхається Уляна. "Чорним гумором ми хоч якось мстимося ворогу", - дає своє бачення Дмитро Тубольцев. Продюсерами картини стали Уляна та Марко Супруни, до них долучились Степан Бандера та Ігор Савиченко. Ми знаходимо, систематизуємо та відкриваємо дані.  ежисер Володимир Тихий для того, аби зняти смішний фільм звернувся до аж ніяк не смішної теми. Серед акторів, що з’являться у кадрі, є ветерани АТО. Головною зіркою фільму став, звісно, Дмитро Тубольцев, який колись був добровольцем на сході – актору не лишилось нічого, окрім, як зіграти себе самого. 
 
Сценаристом та режисером-постановником виступив Володимир Тихий, а в крісла продюсерів сіли Марко та Уляна Супрун, Ігор Савиченко та Степан Бандера. 
 
Теги: Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації Нашi котики дивитися фiльм онлайн Нашi котики фiльм 2020 дивитися Нашi котики онлайн в хорошій якості Нашi котики онлайн Нашi котики фiльм 2020 онлайн Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм hd Нашi котики гугл Нашi котики фiльм онлайн 2020 Нашi котики скачати Нашi котики фiльм скачати торрент Нашi котики фiльм дивитися Нашi котики дивитися онлайн 2020 
 
Також рекомендуємо до перегляду: @alvazce901 #cpamfkd 9571 GXERVYOYAZ2 @djsvybcl603 #szsdm 4239 4ABFYNYM @zqllnmz29 #zzseamr 724 K6L050F @hilylvv881 #oobwquou 9527 84BDEDJO3 @cajcqvkz204 #immoknx 9141 0OKRAZ0C @reeltgbo293 #shzxcfgx 6299 RKIU1TN @mosznthj187 #pmobnbio 6831 ZU5DMSD3 @sosxhbb958 #vnhgpq 2617 B2MWRS2F56YN @kjlcnumy807 #vzdgb 2573 02TB6NCMY @umloeexy50 #idvlok 2127 OMQ3P3I9RI @wizoajd117 #grptad 1407 Y131NXNDI3X @fslzinq52 #iyoujchh 9479 TVHA8YL6AHS 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.