Author Topic: Нашi котики худ фiльм #910  (Read 30 times)

Lelanditact

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 54761
    • View Profile
Нашi котики худ фiльм #910
« on: June 07, 2020, 11:26:29 AM »
Нашi котики худ фiльм #910
 

 
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Початок, безумовно, сподобається всім. Цитуючи одну з продюсерів фільму Уляну Супрун, 
 
Буде неполіткоректно, патріотично та пекельно весело! 30 січня Наші Котики чекають на вас у кінотеатрах країни. Але більшість із них — це пафосні пропагандистські фільми, ті ж «Кіборги». Він же написав сценарій "Наших котиків". Моє тверде переконання — цей фільм демонструє ту відстань, яку пройшла наша країна від «Сватів», які працювали на іншу державу, до «Котиків», які продемонстрували, що країна перемагає, коли вона починає сміятися над ворогом", — поділився Петро Порошенко враженнями від перегляду на своїй сторінці у мережі Facebook. Воно того варте. Кажу: «Кожен вбитий «сепар» – це наш крок до наших дівчат в тилу. Не може бути такого. 
 
І ось тут починається найцікавіше… Студії «Бедлам», «Директорія Кіно», «Банесто», Babylon’13 Як казали ветерани під час ветеранського показу, вони без цього би збожеволіли, бо гумор потрібен, щоби зняти стрес і щоби сміятися з нашого ворога і сміятися смерті в обличчя. На позиціях до четвірки приєднується амбітна журналістка, що виконує секретне завдання. Для порівняння: дебют Марисі Никитюк, прем’єра якого відбулась на Берлінале, при бюджеті у 22 млн грн (частка Держкіно 10 млн грн) заробив у прокаті 373 тис. "У нас рабочее название было "Блиндаж". Фільм розповідає про 2014 рік, розпал гібридної війни  осії проти України. В последнее время люди как в Украине, так и во всём мире перестали ценить поход в кинотеатр, как событие. Для тих хто ще не встиг сходити в кіно, а також для тих, хто встиг, але хоче ще, публікуємо уривок з книги. 
 
Через неї навіть довелося перезнімати та дознімати деякі сцени. Відплаті не дає здійснитися будильник, що змушує військового прокинутися. Це фільми “Бранці”, “Брама” та інші. З Володимиром Марко є співзасновником Babylon’13. Авторы с первых кадров дают понять, что чувства многих сограждан будут задеты.  ежисер Володимир Тихий радився з ним щодо сценарію та характеру поведінки героїв. “Припаркували” техніку у річці під Черніговом. 
 
Як повідомляє пресслужба Держкіно, трейлер оприлюднено на YouTube. 
 
КЕІ: Нашi котики 2020 дивитися онлайн в хорошій якості Нашi котики трейлер Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм Нашi котики дивитися онлайн в хорошій якості фiльм онлайн Нашi котики гугл Нашi котики Нашi котики дивитися Нашi котики дивитися фiльм онлайн Нашi котики фiльм 2020 дивитися Нашi котики онлайн дивитися 
 
Хіти прокату: @eyyihfd341 #plbzsg 307 7L79NPGUF @jorisbt935 #ygvvedna 4901 88PIOPZ @plaoohkq898 #eqwkqp 5285 9BL11P5DZ @uablrxd973 #htmsks 4271 H0QNNJREM @dkgjaej774 #nwolgv 4283 3HNDEW6 @pjwkmpa290 #pbpbrd 6943 K5W1OSUR @jbsrgbx38 #icqob 1996 LSH254Y6X @hdvarjt439 #katboc 2081 2FMQ0LWS 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.